2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: Door de oorlog in Oekraïne is in 2022 een vluchtelingenstroom op gang gekomen. In de gemeente Noordenveld worden deze vluchtelingen op verschillende gemeentelijke opvanglocaties opgevangen. De gemeente Noordenveld wil een overeenkomst sluiten met één leverancier voor een initiële periode van één jaar, met verlengingsopties. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van circa € 4.500.000 exclusief BTW. De maximale waarde van deze raamovereenkomst is € 6.000.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: TN599380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gemeente Noordenveld voert een Europese openbare aanbestedingsprocedure uit. Dit betekent dat iedereen die aan de eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Uw inschrijving is eenmalig en definitief, waardoor geen ruimte is voor onderhandelingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door ons van 6-maal 6 maanden.
482751-2026 - Competition
Netherlands – Security services – Beveiligingsdiensten
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beveiligingsdiensten
Internal identifier: TN599380
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: