See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Beschreibung: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. De uitvoering (naar aanleiding) van een strategisch communicatieadvies behoort uitsluitend tot de Opdracht als ook het opstellen van dit strategische communicatieadvies integraal onderdeel is van de Opdracht. Dit wordt in een Nadere offerteaanvraag nader omschreven. Onder een strategisch communicatieadvies wordt verstaan: een advies over de inzet van communicatie in verschillende fasen van een project of beleidscyclus. Dit advies kan vorm krijgen in een communicatiestrategie, communicatieplan, kanalenstrategie en/of communicatiekalender. Zie verder het Selectiedocument. De geraamde opdrachtwaardes geven een zo getrouw mogelijk beeld van het specifieke behoefteprofiel van de Opdrachtgever. De daadwerkelijk (toekomstige) afname kan hiervan afwijken. Aan de verstrekte informatie, behoudens de maximale omvang van de Overeenkomst, kunt u geen rechten ontlenen. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst en de andere deelnemers is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt.
Interne Kennung: 201865001.023.009
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het onderwerp van de Opdracht betreft het geven van strategisch communicatieadvies over een maatschappelijk vraagstuk of over de uitvoering van een organisatievraagstuk. Ook kan het adviseren over en uitvoering geven aan het strategisch communicatieadvies - in de vorm van content, middelen en/of acties onderdeel uitmaken van de Opdracht. De uitvoering (naar aanleiding) van een strategisch communicatieadvies behoort uitsluitend tot de Opdracht als ook het opstellen van dit strategische communicatieadvies integraal onderdeel is van de Opdracht. Onder een strategisch communicatieadvies wordt verstaan: een advies over de inzet van communicatie in verschillende fasen van een project of beleidscyclus. Dit advies kan vorm krijgen in een communicatiestrategie, communicatieplan, kanalenstrategie en/of communicatiekalender.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Beschreibung: Ten behoeve van de volgende Deelnemers: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Voor de raming is bij alle Deelnemers geïnventariseerd wat zij de afgelopen jaren hebben uitgegeven aan de desbetreffende dienstverlening en wat zij de komende jaren verwachten uit te geven. Op deze manier is getracht tot een zo realistisch mogelijke raming te komen. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde per perceel.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Beschreibung: Ten behoeven van de volgende Deelnemers: . Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties • Ministerie van Buitenlandse Zaken • Ministerie van Financiën • De Hoge Colleges van Staat • Ministerie van Justitie en Veiligheid • Ministerie van Economische Zaken en Klimaat Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Voor de raming is bij alle Deelnemers geïnventariseerd wat zij de afgelopen jaren hebben uitgegeven aan de desbetreffende dienstverlening en wat zij de komende jaren verwachten uit te geven. Op deze manier is getracht tot een zo realistisch mogelijke raming te komen. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde per perceel.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Beschreibung: Ten behoeve van de volgende Deelnemers: • Ministerie van Algemene Zaken • Ministerie van Defensie • Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat • Ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur • Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Voor de raming is bij alle Deelnemers geïnventariseerd wat zij de afgelopen jaren hebben uitgegeven aan de desbetreffende dienstverlening en wat zij de komende jaren verwachten uit te geven. Op deze manier is getracht tot een zo realistisch mogelijke raming te komen. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde per perceel.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Beschreibung: Ten behoeve van de volgende Deelnemer: • Rijksdienst voor Ondernemend Nederland Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Voor de raming is bij alle Deelnemers geïnventariseerd wat zij de afgelopen jaren hebben uitgegeven aan de desbetreffende dienstverlening en wat zij de komende jaren verwachten uit te geven. Op deze manier is getracht tot een zo realistisch mogelijke raming te komen. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde per perceel.
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 201865001.023.009
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79341100 Advertising consultancy services, 79341400 Advertising campaign services, 79342000 Marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
482759-2026 - Mededinging
Nederland – Reclame- en marketingdiensten – Communicatieadvies en -uitvoering 2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 201865001.023.009
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341400 Reclamecampagnediensten, 79342000 Marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4