2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o poskytování služeb rozvoje a podpory Statistického informačního systému 5.0
Beschreibung: Rámcová dohoda o poskytování služeb rozvoje a podpory Statistického informačního systému 5.0
Vorherige Bekanntmachung: 565947-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minitendr SIS-JMS-5-IES_opakovaně na základě smlouvy Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování služeb rozvoje a dalších služeb na výzvu v rámci funkčního bloku Statistického informačního systému objednatele, subsystém JMS, prvek řešení Interní integrační sběrnice (SIS-JMS-5-IES).
Interne Kennung: Minitendr SIS-JMS-5-IES_opakovaně na základě smlouvy Rámcová dohoda s více dodavateli o rozvoji a provozu systému SIS 5.0