482769-2026 - Ergebnis
Polen – Bau von Regenwasserrohrleitungen – Bydgoszcz zielono-niebieska. Retencja i zagospodarowanie wód opadowych lub roztopowych. Zadanie 4 i 5.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBydgoszcz zielono-niebieska. Retencja i zagospodarowanie wód opadowych lub roztopowych. Zadanie 4 i 5.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: - budowa zbiorników retencyjnych podziemnych z suchą komorą pomp / zasuw, wyposażeniem technologicznym i instalacją wentylacyjną, - budowa podziemnych komór technologicznych z systemem oczyszczania wód opadowych wraz z instalacją wodociągową, kanalizacyjną, wentylacyjną, osuszaczem powietrza i ogrzewaniem, - wykonanie zasilania energetycznego i sterowania pracą zbiorników i komór technologicznych, - budowa kanalizacji deszczowej grawitacyjnej, - budowa przewodów tłocznych, - budowa przewodów wodociągowych, - budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej wraz z elementami towarzyszącymi, - budowa instalacji kanalizacji deszczowej (instalacji wód opadowych ze zbiornika retencyjnego do komory technologicznej), - budowa instalacji oczyszczonych wód opadowych do punktu poboru, - budowa instalacji oczyszczonych wód opadowych do studzienek systemu automatycznego podlewania - budowa wewnętrznych linii zasilających WLZ do studzienek systemu automatycznego podlewania - budowa studzienek systemu automatycznego podlewania - przebudowa istniejącego uzbrojenia terenu kolidującego z projektowaną inwestycją, - odtworzenie nawierzchni drogowych po robotach związanych z realizacją umowy, - budowa zjazdów, dróg dojazdowych, odtwarzanie chodników, - odtworzenie terenów zielonych, - wykonanie i wdrożenie projektów wykonawczych tymczasowej organizacji ruchu, - wycinka drzew i krzewów, nasadzenia zastępcze, - wykonanie dokumentacji powykonawczej Zamówienie zostało podzielone na 4 Części. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w CZĘŚCI III SWZ
Vorherige Bekanntmachung729929-2025
Interne KennungZP-013/Rb/RZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2. Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć za pośrednictwem Platformy: 1) JEDZ jako własne oświadczenie wykonawcy, sporządzone w formie elektronicznej / JEDZ dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – odrębne dla każdego z wykonawców (o ile dotyczy; 2) JEDZ dla każdego z podmiotów udostępniających wykonawcy zasoby, o ile wykonawca polega na zasobach innych podmiotów; sporządzone w formie elektronicznej (o ile dotyczy); 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, jeżeli wykonawca wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, sporządzone w formie elektroniczne (o ile dotyczy); 4) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu poprzednim, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 5) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy, jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 2 ppkt. 4 powyżej, sporządzone w formie wskazanej w pkt 4 poniżej (o ile dotyczy); 6) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie dla pełnomocnika ustanowionego przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, jeżeli ofertę składają wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, sporządzone w formie wskazanej w pkt 4 poniżej (o ile dotyczy); 7) Dokumenty, o których mowa wyżej w pkt 2 ppkt. 4 i 5 powyżej dla osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego wykonawcy zasoby na zasadach określonych w art. 118 UPZP (o ile dotyczy); 8) Wadium w oryginale w postaci elektronicznej, jeśli wykonawca wnosi wadium w formie niepieniężnej (o ile dotyczy); 9) Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu w oparciu o art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k ust. 1 Rozporządzenia sankcyjnego/ Oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia o niepodleganiu wykluczeniu w oparciu o art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k ust. 1 Rozporządzenia sankcyjnego – odrębne dla każdego z wykonawców (o ile dotyczy) – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik do IDW; 10) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu w oparciu o art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k ust. 1 Rozporządzenia sankcyjnego – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik do IDW; 11) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 UPZP - zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik do IDW (o ile dotyczy). 3. Zobowiązanie, o którym mowa w pkt. 2 ppkt. 3 powyżej powinno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania podmiotu udostępniającego zasoby. 4. Pełnomocnictwo pod rygorem nieważności przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jeżeli dokument sporządzony został jako dokument w postaci papierowej i opatrzony własnoręcznym podpisem, wykonawca składa cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. 5. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), dalej jako „Rozporządzenie PRM”, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa inna niż Internet Explorer, 4) włączona obsługą JavaScript, 5) akceptacja plików typu „cookies”, 6)zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf. 6. Szyfrowanie na Platformie odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. 7. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 8. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r., poz. 2415, ze zm.; dalej jako: „Rozporządzenie MRPiT”) oraz Rozporządzeniu PRM. 9. RODO (obowiązek informacyjny, ograniczenie stosowania) Zamawiający realizuje przez zamieszczenie wymaganych informacji w SWZ. 10. Szczegółowe informacje zawarto w Części I SWZ - IDW.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232454 Bau von Regenwasserbecken, 45232431 Abwasserpumpstation, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1 zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych określonych w zadaniach: 1) C3_K13K13.1_4.11 Budowa zbiornika retencyjnego nr 11 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w ulicy Kruszwickiej w Bydgoszczy. 2) C2_K4K5_3.7 Rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej w rejonie Placu Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy. 3)C2_K4K5_3.2 Budowa komory technologicznej wraz z przynależną infrastrukturą dla zagospodarowania wód opadowych ze zlewni zbiornika C2_K4K5_3.2 zlokalizowanego przy ul. Słowackiego w Bydgoszczy. 4) C2_K45K61_11.3 Budowa komory technologicznej wraz z przynależną infrastrukturą dla zagospodarowania wód deszczowych ze zlewni zbiornika C2_K45K61_11.3 zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej i Skośnej w Bydgoszczy. W ramach ww. zadań należy wykonać m.in. budowę zbiorników retencyjnych o pojemności od 213 do 1735 m3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w CZĘŚCI III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232431 Abwasserpumpstation, 45232454 Bau von Regenwasserbecken, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2 zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych określonych w zadaniach: 1) C2_K8K9_4.1 Budowa zbiornika retencyjnego nr 1 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. 2) C2_K4K5_3.3 Budowa zbiornika retencyjnego nr 3 wraz z połączeniami sieciowymi i instalacjami obiektowymi oraz z zagospodarowaniem terenu obejmującym obiekty małej architektury i zieleń urządzoną w rejonie ulicy Śniadeckich w Bydgoszczy. 3) C2_K8K9_4.2_4.3 Budowa zbiornika retencyjnego nr 2 i 3 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. 4) C1_K6_8.4 Budowa komory technologicznej wraz z przynależną infrastrukturą dla zagospodarowania wód deszczowych ze zlewni zbiornika C1_K6_8.4 zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ul. Staszica, Kopernika, Paderewskiego w Bydgoszczy. W ramach ww. zadań należy wykonać m.in. budowę zbiorników retencyjnych o pojemności od 160 do 240 m3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w CZĘŚCI III SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3 zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych określonych w zadaniach: 1) C2_K45K61_11.4 Budowa zbiornika retencyjnego nr 3 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Puszczykowej w Bydgoszczy. 2) C3_K10K10.1_3.1 Budowa zbiornika retencyjnego nr 1 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w ulicy Kasprzaka w Bydgoszczy. 3) C3_K51_7.2 Rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy – Zbiornik retencyjny nr 2 wraz z połączeniami. 4) C3_K13K13.1_4.8 Budowa zbiornika retencyjnego nr 8 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Stromej w Bydgoszczy. 5) C3_K13K13.1_4.2 Rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej w skrzyżowaniu ulic Szubińskiej i Orłowskiego w Bydgoszczy. W ramach ww. zadań należy wykonać m.in. budowę zbiorników retencyjnych o pojemności od 123 do 450 m3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w CZĘŚCI III SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungCzęść 4 zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych określonych w zadaniach: 1) C2_K24_6.1 Budowa zbiornika retencyjnego nr 1 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Żmudzkiej w Bydgoszczy. 2) C3_K51_7.3 Budowa zbiornika retencyjnego nr 3 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w ulicy Techników w Bydgoszczy. 3) C1_C1_4.1 Budowa zbiornika retencyjnego nr 1 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Łowickiej w Bydgoszczy. 4) C2_K25_7.1 Budowa zbiornika retencyjnego nr 1 wraz z połączeniami sieciowymi oraz instalacjami obiektowymi w rejonie ulicy Bałtyckiej w Bydgoszczy. W ramach ww. zadań należy wykonać m.in. budowę zbiorników retencyjnych o pojemności od 193 do 914 m3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w CZĘŚCI III SWZ.