2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Prowadzenie zimowego utrzymania pasa drogowego dróg gminnych, w sezonie zimowym 2026/2027 na terenie Gminy Wielka Wieś, którego celem jest zapewnienie przejezdności i płynności ruchu drogowego na drogach będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś na terenie sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie, w okresie zimowym od 15.10.2026 do dnia 15.04.2027 W szczególności zamówienie polegać będzie na: - przygotowaniu sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji zadania poprzez: zakup, najem, magazynowanie, ładowanie i transport, - odśnieżaniu i likwidacji śliskości jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących tj. mijanki, zatoki autobusowe, - usuwanie śliskości zimowej na drogach przez posypywanie nawierzchni drogi materiałami wykorzystywanymi do ich posypywania w czasie zimowego utrzymywania dróg, - dyżur sprzętu, - przekazywanie informacji o stanie dróg w formie meldunków do Zamawiającego - zapewnienie łączności z pracującym lub dyżurującym sprzętem, - mechaniczne usunięcie zalegającego ubitego lub zlodowaciałego śniegu lub tzw. lodowicy
Interne Kennung: ZP.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych, na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2026/2027”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: „Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych, na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2026/2027” 1.1. Zakres zamówienia obejmuje: Prowadzenie zimowego utrzymania pasa drogowego dróg gminnych, w sezonie zimowym 2026/2027 na terenie Gminy Wielka Wieś, którego celem jest zapewnienie przejezdności i płynności ruchu drogowego na drogach będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś na terenie sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie, w okresie zimowym od 15.10.2026 roku do 15.04.2027 roku W szczególności zamówienie polegać będzie na: - przygotowaniu sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji zadania poprzez: zakup, najem, magazynowanie, ładowanie i transport, - odśnieżaniu i likwidacji śliskości jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących tj. mijanki, zatoki autobusowe, - usuwanie śliskości zimowej na drogach przez posypywanie nawierzchni drogi materiałami wykorzystywanymi do ich posypywania w czasie zimowego utrzymywania dróg, - dyżur sprzętu, - przekazywanie informacji o stanie dróg w formie meldunków do Zamawiającego - zapewnienie łączności z pracującym lub dyżurującym sprzętem, - mechaniczne usunięcie zalegającego ubitego lub zlodowaciałego śniegu lub tzw. lodowicy
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen