2. Verfahren
Verfahren
Titel: GLOBALNA DIGITALNA KAMPANJA 2026/27
Beschreibung: Predmet naročila je izvedba aktivnosti Globalne digitalne kampanje 2026/27 v času trajanja projekta, na predpisan način in z doseganjem zahtevanih ciljev kot je podrobneje opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Interne Kennung: JNV-0014/2026-S-POG-STO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 508165