2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen ten behoeve van het door opdrachtgever gefaciliteerde leermiddelenfonds. Onderdeel hiervan zijn folio leermiddelen (waaronder werkboeken), methode pakketten (leer- en/of werkboeken inclusief licentie van een methode), licentie-foliomodel digitale middelen inclusief licenties. De opdrachtnemer draagt zorg voor een integrale dienstverlening, waarbij niet alleen de tijdige en correcte levering van leermiddelen centraal staat, maar ook de ondersteuning van de bijbehorende processen rondom selectie, distributie, gebruik en retourstromen. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 2.200.000,-. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen ten behoeve van het door opdrachtgever gefaciliteerde leermiddelenfonds. Onderdeel hiervan zijn folio leermiddelen (waaronder werkboeken), methode pakketten (leer- en/of werkboeken inclusief licentie van een methode), licentie-foliomodel digitale middelen inclusief licenties. De opdrachtnemer draagt zorg voor een integrale dienstverlening, waarbij niet alleen de tijdige en correcte levering van leermiddelen centraal staat, maar ook de ondersteuning van de bijbehorende processen rondom selectie, distributie, gebruik en retourstromen. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1