See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług porządkowych oraz związanych z odbiorem odpadów na terenie działalności Miejskiego Zakładu Komunalnego w Leżajsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez „Wykonawcę” na rzecz Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o. o. w dalszej części zwanego „Zamawiającym” w postaci: • Załadunku przy odbiorze/zbiórce odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych (przenoszenie ręczne, opróżnianie, zbieranie pojemników i worków z odpadami, załadunek na samochody specjalistyczne, zbieranie i ładowanie surowców wtórnych) na terenie Zamawiającego oraz z terenach działalności Zamawiającego; • Bieżąca obsługa systemu gospodarki odpadami w ramach działalności Zamawiającego polegająca na wykonywaniu czynności pomocniczych związanych z funkcjonowaniem instalacji gromadzenia i przetwarzania odpadów zlokalizowanej przy ul. Podolszyny 1, w szczególności na utrzymaniu porządku na instalacjach i terenach przyległych z ewentualnym grupowaniem i układaniem odpadów w miejscu ich gromadzenia i przetwarzania, koszeniu trawy, pielęgnacja terenów zielonych; • Utrzymania porządku poprzez ręczne i mechaniczne oczyszczanie ulic, dróg, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na terenie Zamawiającego oraz z terenach Jego działalności; • Wykonywania innych usług zlecanych przez Zamawiającego, wynikających z bieżących potrzeb, o ile pozostają one w związku z profilem działalności Zamawiającego (Wydziału Odbioru i Gospodarki Odpadami) oraz charakterem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: ZP/2/04/2026/WOiGO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Mając na uwadze art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp oraz, że całość składania ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001