See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw oraz usług i produktów pozapaliwowych dla pojazdów służbowych Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w systemie bezgotówkowym przy użyciu kart paliwowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż paliw ciekłych, produktów pozapaliwowych oraz świadczenie usług związanych z eksploatacją pojazdów służbowych Zamawiającego, realizowanych w systemie bezgotówkowym, przy wykorzystaniu kart paliwowych. Zakres przedmiotu zamówienia: Asortyment podstawowy Sprzedaż paliw ciekłych: olej napędowy (ON), benzyna bezołowiowa Pb95/98 Sprzedaż produktów pozapaliwowych: wodny roztwór mocznika (AdBlue), Świadczenie usług: usługa mycia pojazdów w myjniach automatycznych zlokalizowanych na stacjach paliw Wykonawcy lub jego partnerów, obsługa opłat za przejazdy płatnymi odcinkami dróg, autostrad i dróg ekspresowych – w zakresie realizacji transakcji przy użyciu kart paliwowych. Asortyment dodatkowy: W ramach realizacji umowy Zamawiający dopuszcza możliwość dokonywania przy użyciu kart paliwowych zakupów innych towarów eksploatacyjnych i akcesoriów samochodowych, w szczególności: a) olejów silnikowych i przekładniowych, b) płyn do spryskiwaczy c) płynów chłodniczych i innych płynów eksploatacyjnych, d) preparatów sezonowych (np. odmrażaczy), e) akcesoriów samochodowych (np. skrobaczek).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup paliw oraz usług i produktów pozapaliwowych dla pojazdów służbowych Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w systemie bezgotówkowym przy użyciu kart paliwowych.