482879-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Automatische schuifdeuren, tourniquetdeuren en drangers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutomatische schuifdeuren, tourniquetdeuren en drangers
BeschreibungIn de huidige situatie heeft opdrachtgever een overeenkomst met verschillende partijen voor automatische schuifdeuren, tourniquetdeuren en automatische drangers. Opdrachtgever heeft besloten om schuifdeuren, tourniquetdeuren en branddeuren Europees aan te besteden. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsleidraad. Informatie over de omvang vindt u in de aanbestedingsleidraad.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221200 Türen, 44221300 Tore
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1