2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna koncových zasněžovacích prvků a výměna čerpadel zasněžovacího systému Vrchlabí-Vejsplachy
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka technologie zasněžování tyčovými koncovými zasněžovacímu prvky, souvisejících zařízení a příslušenství a provedení souvisejících montážních a stavebních prací v rozsahu dle projektové dokumentace stavby zpracované Ing. Alešem Kreislem, ČKAIT 0601291, v 03/2026 a výkazu výměr, které jsou přílohou této zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výměna koncových zasněžovacích prvků a výměna čerpadel zasněžovacího systému Vrchlabí-Vejsplachy