2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kotła bloku nr 6 w zakresie części ciśnieniowej w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Jaworzno w Jaworznie – Elektrownia III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Remont kotła bloku nr 6 w zakresie części ciśnieniowej w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Jaworzno w Jaworznie – Elektrownia III. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/05664/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001