2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEVNÁ TELEFONIE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2024 - 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je průběžné poskytování pevných hlasových a pevných datových telekomunikačních služeb prostřednictvím poskytovatele telekomunikačních služeb. Jedná se o centralizované zadávání, služby budou poskytovány centrálnímu zadavateli, Plzeňskému kraji a organizacím Plzeňského kraje.
Interne Kennung: CN/90/CN/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o otevřené řízení podle § 56 a násl. ZZVZ. Zadávací dokumentace bude přístupná neomezenému okruhu dodavatelů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72300000 Datendienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: cenová doložka dle § 100 odst. 1 ZZVZ - navýšení cenových položek o míru inflace (upraveno v ZD); nahrazení dodavatelem dalším v pořadí dle § 100 odst. 2 ZZVZ - podrobnosti v ZD; opční právo dle § 100 odst. 3 a § 66 a 67 ZZVZ - výhrada prodloužení rámcové dohody o 12 měsíců, podrobnosti v ZD