See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowego żywienia pacjentów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego żywienia pacjentów, które zostały szczegółowo opisane w załącznikach do umowy: - załącznik nr 1 - formularz cenowo-techniczny - załącznik nr 2 plan sytuacyjny rozmieszczenia obiektów - załącznik nr 3 zestawienie ilościowe łóżek szpitalnych
Interne Kennung: LPŻ.261.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi kompleksowego żywienia pacjentów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: Zał. nr 1. Formularz cenowo-techniczny, Zał. nr 2. Wzorze umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji