2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia Interaktywnych wystaw edukacyjnych Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia Interaktywnych wystaw edukacyjnych Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SC.360.1.2024.GSZ/UZ.282.43.2026.GSZ