2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Gmin Odolanów, Przygodzice, Sulmierzyce - dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmująca w szczególności: 1) opracowanie odrębnego projektu technicznego dla każdej lokalizacji objętej zamówieniem, wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień oraz dokonaniem zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa; 2) dostawę wszystkich urządzeń, materiałów i elementów niezbędnych do wykonania instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii; 3) wykonanie robót montażowych, uruchomienie instalacji oraz przeprowadzenie wszystkich wymaganych prób, pomiarów i odbiorów; 4) wykonanie wszelkich czynności niezbędnych do zgłoszenia mikroinstalacji do właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) oraz doprowadzenia do jej przyłączenia i uruchomienia zgodnie z obowiązującymi przepisami; 5) przeprowadzenie instruktażu użytkowników w zakresie prawidłowej obsługi, eksploatacji i podstawowej konserwacji wykonanych instalacji; 6) świadczenie usług serwisowych oraz realizację obowiązków wynikających z udzielonej gwarancji jakości i rękojmi za wady przez okres określony w Umowie. 2. W ramach realizacji przedmiotu Umowy Wykonawca wykona kompleksowo: 1) 602 instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy nie mniejszej niż 2 446,4 kWp; 2) 602 magazyny energii elektrycznej, w tym: - 545 magazynów energii o minimalnej pojemności użytkowej 6 kWh, - 57 magazynów energii o minimalnej pojemności użytkowej 10 kWh.
Interne Kennung: Rg.271.32.2026.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31155000 Wechselrichter, 31422000 Batteriesätze, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31155000 Wechselrichter, 31422000 Batteriesätze, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu rzeczowego przedmiotu umowy, jeżeli wykonanie części zamówienia stanie się niemożliwe z przyczyn niezależnych od Stron, w szczególności z uwagi na brak możliwości technicznej lub prawnej wykonania instalacji w danej lokalizacji, lub rezygnacji mieszkańca. 2. Zamawiający przewiduje również możliwość zwiększenia zakresu zamówienia poprzez wykonanie dodatkowych instalacji objętych przedmiotem zamówienia, na warunkach określonych w Umowie, pod warunkiem że łączna wartość zwiększenia nie przekroczy 20% wynagrodzenia umownego brutto określonego w § 7 ust. 1 Umowy. Warunki zmian zakresu rzeczowego zostały określone w Ogólnych warkach umowy.