2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb na vybraných bytových domech statutárního města Liberec – část 1
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění komplexního úklidu společných prostor ve 14 bytových objektech statutárního města Liberec a zimní údržby v prostoru a na přístupových komunikacích před vstupy do objektů. Celková vnitřní i vnější plocha úklidu činí 10 843,94 m2. Jedná se o součet ploch vodorovných. V tomto nejsou započítané svislé plochy (okenní a dveřní výplně atd.).
Vorherige Bekanntmachung: 592661-2024
Interne Kennung: PR/MS 21/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001