See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa Ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpitala Powiatowego” im. bł. Marty Wieckiej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 3.1.4 Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 3.1.5 Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3.1.6 Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji PAKIET III 3.1.7 Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ nr 83/2025/Bochnia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 83/2025/BOCHNIA PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji
Interne Kennung: SWZ NR 83/2025/BOCHNIA PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 83/2025/BOCHNIA PAKIET III