See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługa zbiorowego zaopatrzenia w wodę (dostawa wody z sieci wodociągowej) oraz zbiorowego odprowadzania ścieków (odbiór i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej) na potrzeby Aquaparku Płock
Beschreibung: usługa zbiorowego zaopatrzenia w wodę (dostawa wody z sieci wodociągowej) oraz zbiorowego odprowadzania ścieków (odbiór i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej) na potrzeby Aquaparku Płock
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90420000 Abwasserbehandlung