483057-2026 - Wettbewerb
Polen – Tischcomputer – ZP/68/2026 - Dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów i urządzeń mobilnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/68/2026 - Dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów i urządzeń mobilnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów i urządzeń mobilnych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia-stanowi załącznik nr 2 do SWZ - Załączniki pomocnicze zał. nr 10 do SWZ oraz zał. nr 1 do OPZ. Dostawa obejmuje: Pakiet - pozycja Wymagany sprzęt Pakiet 1 - poz. 1 Tablet Pakiet 1 - poz. 2 Tablet Pakiet 2 poz 1 Laptop 13 Pakiet 2 poz 2 Laptop 14 Pakiet 2 poz 3 Laptop 16 Pakiet 3 AIO Pakiet 4 poz 1 Komputer stacjonarny Pakiet 4 poz 2 Komputer Pakiet 5 poz 1 Monitor 24" Pakiet 5 poz 2 Monitor 27" Pakiet 5 poz 3 Monitor 31,5"
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dostawa obejmuje dostawę tabletów opisanych w dwóch pozycjach, załącznika nr 2 do SWZ. Łączna liczba tabletów: 50 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Dostawa obejmuje dostawę laptopów opisanych w trzech pozycjach, załącznika nr 2 do SWZ. Łączna liczba: 90 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Dostawa obejmuje dostawę komputerów typu All in One opisanych, załącznika nr 2 do SWZ. Łączna liczba: 20 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Dostawa obejmuje dostawę komputerów stacjonarnych opisanych w dwóch pozycjach, załącznika nr 2 do SWZ. Łączna liczba: 90 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Dostawa obejmuje dostawę monitorów opisanych w trzech pozycjach, załącznika nr 2 do SWZ. Łączna liczba tabletów: 180 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme