2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu dla potrzeb USK4 – 13 zadań
Beschreibung: Dostawa aparatury medycznej i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu dla potrzeb USK4 – 13 zadań Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1-1.13 do „Specyfikacji warunków zamówienia” (odrębny plik .xls) oraz załącznik nr 1.1a -1.13a
Interne Kennung: ZDZ.261.49.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Diatermia oraz materiały zużywalne
Beschreibung: Diatermia mono i bipolarna z funkcją zamykania dużych naczyń oraz materiały zużywalne do diatermii
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Lampa operacyjna
Beschreibung: Lampa operacyjna
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Lampa zabiegowa
Beschreibung: Lampa zabiegowa
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Zamrażarka
Beschreibung: Zamrażarka
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Optyka typ A i B
Beschreibung: Optyka typ A i B
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 5 Optyka
Beschreibung: Optyka
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 5 System do dozowania formaliny do próbek biologicznych
Beschreibung: System do dozowania formaliny do próbek biologicznych
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Urządzenie wydające czystą odzież i zbierające brudną odzież roboczą
Beschreibung: Urządzenie wydające czystą odzież i zbierające brudną odzież roboczą
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Videoduodenoskop
Beschreibung: Videoduodenoskop
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Wirówka
Beschreibung: Wirówka
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Dzierżawa lasera ekscymerowego
Beschreibung: Dzierżawa lasera ekscymerowego + Obsługa serwisowa lasera ekscymerowego
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Dzierżawa videobronchoskopu ultrasonograficznego
Beschreibung: Dzierżawa videobronchoskopu ultrasonograficznego
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Dzierżawa systemów do telerehabilitacji kardiologicznej hybrydowej
Beschreibung: Dzierżawa systemów do telerehabilitacji kardiologicznej hybrydowej
Interne Kennung: Zadanie 13