See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej wraz z przesyłem do budynku RZGW Bydgoszcz przy ulicy Kurpińskiego 9.
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej wraz z przesyłem do budynku RZGW Bydgoszcz przy ulicy Kurpińskiego 9.
Interne Kennung: D.ROZ.270.2.11.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej wraz z przesyłem do budynku RZGW Bydgoszcz przy ulicy Kurpińskiego 9.