See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hamry nad Sázavou - kanalizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba splaškové kanalizace v obci Hamry nad Sázavou v délce cca 14 286 m, z toho cca 8 490 m kanalizačních stok, cca 3 802 m výtlaku, cca 1 727 m odboček pro domovní přípojky, 235 m tlakové kanalizace, cca 31 m podružné tl. kanalizace a 6 ks ČS.
Interne Kennung: Ozn. o změně 10_07
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Ozn. o změněn 10-_07