483137-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa akcesoriów (wyrobów medycznych) jednorazowego użytku oraz materiałów szewnych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów (wyrobów medycznych) jednorazowego użytku oraz materiałów szewnych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Dostawa akcesoriów (wyrobów medycznych) jednorazowego użytku oraz materiałów szewnych do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Interne Kennung: ZP.60.KP.2026 - Wyroby jednorazowe - UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Akcesoria do pomiaru ciśnienia inwazyjnego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Opisy Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 2 do SWZ, stanowi integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Interne Kennung: Część 1 - Akcesoria do pomiaru ciśnienia inwazyjnego
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Akcesoria do pracowni żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część 2 - Akcesoria do pracowni żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Cewniki do hemodializy + Zestaw do cewnikowania tętnic
Interne Kennung: Część 3 - Cewniki do hemodializy + Zestaw do cewnikowania tętnic
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Czujniki do pomiaru rzutu serca
Interne Kennung: Część 4 - Czujniki do pomiaru rzutu serca
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dreny jednorazowe do pompy artroskopowej STRYKER
Interne Kennung: Część 5 - Dreny jednorazowe do pompy artroskopowej STRYKER
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dreny do pompy artroskopowej wieży Arthrex oraz ostrza
Interne Kennung: Część 6 - Dreny do pompy artroskopowej wieży Arthrex oraz ostrza
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dren i adapter do pompy płuczącej OLYMPUS ( endoskopia)
Interne Kennung: Część 7 - Dren i adapter do pompy płuczącej OLYMPUS ( endoskopia)
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Elektrody BIS-SENSOR
Interne Kennung: Część 8 - Elektrody BIS-SENSOR
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Elektroda endokawitarna do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: Część 9 - Elektroda endokawitarna do czasowej stymulacji serca
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Elektroda do kardiostymulacji nieinwazyjnej przezskórnej dla dorosłych firmy ZOLL
Interne Kennung: Część 10 - Elektroda do kardiostymulacji nieinwazyjnej przezskórnej dla dorosłych firmy ZOLL
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Elektrody jednorazowe – neutralne, Emed, Erbe
Interne Kennung: Część 11 - Elektrody jednorazowe – neutralne, Emed, Erbe
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Igły urologiczne
Interne Kennung: Część 12 - Igły urologiczne
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Igła automatyczna do biopsji
Interne Kennung: Część 13 - Igła automatyczna do biopsji
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Jednorazowy osprzęt do artroskopii biodra
Interne Kennung: Część 14 - Jednorazowy osprzęt do artroskopii biodra
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Kleszcze do biopsji bronchoskopowej
Interne Kennung: Część 15 - Kleszcze do biopsji bronchoskopowej
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Klipsy hemostatyczne duże ( endoskopia)
Interne Kennung: Część 16 - Klipsy hemostatyczne duże ( endoskopia)
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Klipsy naczyniowe
Interne Kennung: Część 17 - Klipsy naczyniowe
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Koszulki ( introduktory) prowadzące do kaniulacji wraz z koszulkami zbrojonymi
Interne Kennung: Część 18 - Koszulki ( introduktory) prowadzące do kaniulacji wraz z koszulkami zbrojonymi
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu McGrathMAC
Interne Kennung: Część 19 - Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu McGrathMAC
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Przetwornik( zestaw) do jednorazowego pomiaru CTK
Interne Kennung: Część 20 - Przetwornik( zestaw) do jednorazowego pomiaru CTK
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Półautomatyczna jednorazowa igła do biopsji gruboigłowej
Interne Kennung: Część 21 - Półautomatyczna jednorazowa igła do biopsji gruboigłowej
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Przezskórny zgłębnik żołądkowo- jelitowy z zestawem do implantacji PEG-PUSH
Interne Kennung: Część 22 - Przezskórny zgłębnik żołądkowo- jelitowy z zestawem do implantacji PEG-PUSH
Los: LOT-0024
Titel: Część 23 - Rozszerzadła systemu Amplatz
Interne Kennung: Część 23 - Rozszerzadła systemu Amplatz
Los: LOT-0025
Titel: Część 24 - Rurki intubacyjne, tracheostomijne, dooskrzelowe
Interne Kennung: Część 24 - Rurki intubacyjne, tracheostomijne, dooskrzelowe
Los: LOT-0028
Titel: Część 25 - Sterylny marker chirurgiczny
Interne Kennung: Część 25 - Sterylny marker chirurgiczny
Los: LOT-0029
Titel: Część 26 - Strzykawka wysokociśnieniowa
Interne Kennung: Część 26 - Strzykawka wysokociśnieniowa
Los: LOT-0030
Titel: Część 27 - Siatka do sakrokolpopeksji
Interne Kennung: Część 27 - Siatka do sakrokolpopeksji
Los: LOT-0031
Titel: Część 28 - Testy diagnostyczne typu COMBO
Interne Kennung: Część 28 - Testy diagnostyczne typu COMBO
Los: LOT-0032
Titel: Część 29 -Torebka laparoskopowa
Interne Kennung: Część 29 -Torebka laparoskopowa
Los: LOT-0033
Titel: Część 30 - Układ wentylacyjny do respiratora Newport HT70 plus
Interne Kennung: Część 30 - Układ wentylacyjny do respiratora Newport HT70 plus
Los: LOT-0034
Titel: Część 31 - Wkłady do kontrastu, łączniki niskiego ciśnienia
Interne Kennung: Część 31 - Wkłady do kontrastu, łączniki niskiego ciśnienia
Los: LOT-0035
Titel: Część 32 - Wkład do wtryskiwacza kontrastu z drenem do urządzenia Medrad Mark V
Interne Kennung: Część 32 - Wkład do wtryskiwacza kontrastu z drenem do urządzenia Medrad Mark V
Los: LOT-0036
Titel: Część 33 - Woda sterylna do nawilżania gazów
Interne Kennung: Część 33 - Woda sterylna do nawilżania gazów
Los: LOT-0037
Titel: Część 34 - Zestaw do aparatu Infant Flow
Interne Kennung: Część 34 - Zestaw do aparatu Infant Flow
Los: LOT-0038
Titel: Część 35 - Zestaw do autotransfuzji
Interne Kennung: Część 35 - Zestaw do autotransfuzji
Los: LOT-0039
Titel: Część 36 - Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Interne Kennung: Część 36 - Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Los: LOT-0040
Titel: Część 37 - Zestawy do torakocentezy i parecentezy typu Turkel
Interne Kennung: Część 37 - Zestawy do torakocentezy i parecentezy typu Turkel
Los: LOT-0041
Titel: Część 38 - Zestaw jednorazowy do zakładania tracheostomii przezskórnej metodą Seldingera
Interne Kennung: Część 38 - Zestaw jednorazowy do zakładania tracheostomii przezskórnej metodą Seldingera
Los: LOT-0042
Titel: Część 39 - Żel do cewnikowania
Interne Kennung: Część 39 - Żel do cewnikowania
Los: LOT-0043
Titel: Część 40 - Dylatator jednostopniowy ( UROL)
Interne Kennung: Część 40 - Dylatator jednostopniowy ( UROL)
Los: LOT-0044
Titel: Część 41 - Drut wiodący ( UROL)
Interne Kennung: Część 41 - Drut wiodący ( UROL)
Los: LOT-0045
Titel: Część 42 - Zestaw balonowego rozszerzacza nefrostomijnego ( UROL)
Interne Kennung: Część 42 - Zestaw balonowego rozszerzacza nefrostomijnego ( UROL)
Los: LOT-0046
Titel: Część 43 - Płaszcz dostępu nerkowego z funkcją zasysania złogów ( UROL)
Interne Kennung: Część 43 - Płaszcz dostępu nerkowego z funkcją zasysania złogów ( UROL)
Los: LOT-0047
Titel: Część 44 - Płaszcz dostępu moczowodowego z funkcją zasysania złogów ( UROL)
Interne Kennung: Część 44 - Płaszcz dostępu moczowodowego z funkcją zasysania złogów ( UROL)
Los: LOT-0048
Titel: Część 45 - Cewniki Couvelairea UROLOGIA
Interne Kennung: Część 45 - Cewniki Couvelairea UROLOGIA
Los: LOT-0049
Titel: Część 46 - Stent sterczowy iTind
Interne Kennung: Część 46 - Stent sterczowy iTind
Los: LOT-0050
Titel: Część 47 - Cewnik typu MIDLINE do żył głębokich
Interne Kennung: Część 47 - Cewnik typu MIDLINE do żył głębokich
Los: LOT-0051
Titel: Część 48 - Pompa infuzyjna elastomerowa - opieka okołoporodowa
Interne Kennung: Część 48 - Pompa infuzyjna elastomerowa - opieka okołoporodowa
Los: LOT-0052
Titel: Część 49 - Ochraniacz tkanek miękkich
Interne Kennung: Część 49 - Ochraniacz tkanek miękkich
Los: LOT-0053
Titel: Część 50 - Zestaw do drenażu przezskórnego metodą jednostopniową
Interne Kennung: Część 50 - Zestaw do drenażu przezskórnego metodą jednostopniową
Los: LOT-0054
Titel: Część 51 - Worki stomijne do kolostomii i ileostomii
Interne Kennung: Część 51 - Worki stomijne do kolostomii i ileostomii
Los: LOT-0055
Titel: Część 52 - System pętli do histerektomii nadszyjkowych( zapasowe) GINEKOLOGIA
Interne Kennung: Część 52 - System pętli do histerektomii nadszyjkowych( zapasowe) GINEKOLOGIA
Los: LOT-0056
Titel: Część 53 - Piranha- Akcesoria do morcelatora urologicznego UROLOGIA
Interne Kennung: Część 53 - Piranha- Akcesoria do morcelatora urologicznego UROLOGIA
Los: LOT-0057
Titel: Część 54 - Szwy chirurgiczne, syntetyczne, plecione, powlekane silikonem, niewchłanialne z poliestru (tereftalanu etylenu)
Interne Kennung: Część 54 - Szwy chirurgiczne, syntetyczne, plecione, powlekane silikonem, niewchłanialne z poliestru (tereftalanu etylenu)
Los: LOT-0058
Titel: Część 55 - Szwy niewchłanialne, plecione, syntetyczne, poliestrowe, powlekane silikonem
Interne Kennung: Część 55 - Szwy niewchłanialne, plecione, syntetyczne, poliestrowe, powlekane silikonem
Los: LOT-0059
Titel: Część 56 - Szwy chirurgiczne, syntetyczne, wchłanialne, plecione, mieszanina 90% kwasu poliglikolowego i 10% kwasu polimlekowego, powlekane mieszaniną kopolimeru kaprolaktonu-glikolidu i laktydu stearylowo-wapniowego lub 50% kopolimer glikolidu i L-laktydu Poli (glikolid i L-laktyd 35/65) i 50% stearynian wapnia.
Interne Kennung: Część 56 - Szwy chirurgiczne, syntetyczne, wchłanialne, plecione, mieszanina 90% kwasu poliglikolowego i 10% kwasu polimlekowego, powlekane mieszaniną kopolimeru kaprolaktonu-glikolidu i laktydu stearylowo-wapniowego lub 50% kopolimer glikolidu i L-laktydu Poli (glikolid i L-laktyd 35/65) i 50% stearynian wapnia. Okres podtrzymywania 28-35 dni, zdolność podtrzymywania ok. 75-80% po 14 dniach, 30-50% po 21 dniach, okres absorpcji 56-70 dni