2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie ekspertyz budynków w tym ich inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia wg części
Beschreibung: Wykonanie ekspertyz budynków w tym ich inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - wykonanie ekspertyzy budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 16/18 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część I - wykonanie ekspertyzy budynku „A” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 16/18 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część I
Menge: 8 084,6 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Część II - wykonanie ekspertyzy budynku „B” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Kościuszki 93 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część II - wykonanie ekspertyzy budynku „B” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Kościuszki 93 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część II
Menge: 7 943,53 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: Część III - wykonanie ekspertyzy budynku „C” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 18 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część III - wykonanie ekspertyzy budynku „C” Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Al. Niepodległości 18 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część III
Menge: 7 562,02 Quadratmeter
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - wykonanie ekspertyzy budynku Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Placu Wolności 17 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część IV - wykonanie ekspertyzy budynku Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Placu Wolności 17 w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część IV
Menge: 4 131,96 Quadratmeter
Los: LOT-0005
Titel: Część V - wykonanie ekspertyzy budynków A, B, C Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Wiśniowej 13a w tym ich inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia.
Beschreibung: Część V - wykonanie ekspertyzy budynków A, B, C Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Wiśniowej 13a w tym ich inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część V
Menge: 3 351,39 Quadratmeter
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Dzieci Polskich 26 w Pile w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część VI - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Dzieci Polskich 26 w Pile w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część VI
Menge: 2 763,08 Quadratmeter
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Placu Tadeusza Kościuszki 4 w Lesznie w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część VII - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy Placu Tadeusza Kościuszki 4 w Lesznie w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część VII
Menge: 4 065,7 Quadratmeter
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Aleje 1 Maja 7 w Koninie w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia
Beschreibung: Część VIII - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Aleje 1 Maja 7 w Koninie w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część VIII
Menge: 2 103,26 Quadratmeter
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Kolegialnej 4 w Kaliszu w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia.
Beschreibung: Część IX - wykonanie ekspertyzy budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu przy ul. Kolegialnej 4 w Kaliszu w tym jego inwentaryzacji celem określenia możliwości dostosowania do wymagań organizacji Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) lub modernizacji i dostosowania do standardu Ukrycia. - załącznik nr 4
Interne Kennung: OA-VII.272.5.34.2026.11 - część IX
Menge: 3 994,86 Quadratmeter