2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: - odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia; - być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi przepisami i normami obowiązującymi dla samochodów ratowniczo-gaśniczych przeznaczonych dla jednostek OSP, - posiadać aktualne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania. Miejscem dostawy jest siedziba Urzędu Gminy Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 88, 17-300 Siemiatycze. Wykonawca ma obowiązek udzielić min. 24-miesięcznej gwarancji na dostarczony samochód.
Interne Kennung: RG.271.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001