483152-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu oraz Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu oraz Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu oraz Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w sądeckich placówkach edukacyjnych”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 (słownie: pięć) Części: 1) Część I – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni silników Zespołu Szkół Samochodowych 2) Część II – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni motocyklowej Zespołu Szkół Samochodowych 3) Część III – dostawa wyposażenia dla potrzeb zrobotyzowanej pracowni spawalnictwa z symulatorami spawania i obróbki mechanicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu 4) Część IV – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni instalacji urządzeń elektronicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu 5) Część V – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni grafiki komputerowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I, Załączniku nr 2 dla Części II, Załączniku nr 3 dla Części III, Załączniku nr 4 dla Części IV i Załączniku nr 5 dla Części V. 4. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 – 5 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres : 1) W ramach Części I, II, IV, V: minimum 24 (słownie: dwadzieścia cztery) miesiące 2) W ramach Części III: minimum 12 (słownie: dwanaście) miesięcy Uwaga! Wydłużenie okresu gwarancji jakości na zaoferowane w ramach Części IV wyposażenie objęte zamówieniem stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert.
Interne KennungCPFiP.262.5.2026.PJK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 43800000 Werkstattausrüstung, 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf, 42662000 Schweißvorrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 32322000 Multimediaausrüstung, 38651600 Digitalkameras
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni silników Zespołu Szkół Samochodowych
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia w ramach Części I obejmuje dostawę wyposażenia dla potrzeb pracowni silników Zespołu Szkół Samochodowych 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I. 3. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres minimum 24 miesięcy.
Interne KennungCzęść I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 43800000 Werkstattausrüstung, 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf
LosLOT-0002
TitelCzęść II – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni motocyklowej Zespołu Szkół Samochodowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części II jest dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni motocyklowej Zespołu Szkół Samochodowych. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 2 dla Części II. 3. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres minimum 24 (słownie: dwudziestu czterech) miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
LosLOT-0003
TitelCzęść III – dostawa wyposażenia dla potrzeb zrobotyzowanej pracowni spawalnictwa z symulatorami spawania i obróbki mechanicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach części III jest dostawa wyposażenia dla potrzeb zrobotyzowanej pracowni spawalnictwa z symulatorami spawania i obróbki mechanicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 3 dla Części III. 3. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 3 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres minimum 12 (słownie: dwunastu) miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf, 42662000 Schweißvorrichtungen
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni instalacji urządzeń elektronicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach części IV jest dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni instalacji urządzeń elektronicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 4 dla Części IV. 3. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 4 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres : minimum 24 (słownie: dwadzieścia cztery) miesiące
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33195100 Monitoren, 30213100 Tragbare Computer, 32322000 Multimediaausrüstung, 38651600 Digitalkameras
LosLOT-0005
TitelCzęść V – dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni grafiki komputerowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach części V jest dostawa wyposażenia dla potrzeb pracowni grafiki komputerowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, nie pochodzący z ekspozycji ani odnowienia, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 5 dla Części V. 3. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, oznakowania CE, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 5 do SWZ parametry techniczne wyposażenia stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na dostarczone oferowane wyposażenie na okres : minimum 24 (słownie: dwadzieścia cztery) miesiące
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör