See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół z terenu powiatu sokólskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół z terenu powiatu sokólskiego. Zamówienie składa się z 4 części, z czego: Część 1 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej przy ul. 1000-lecia P/P. 24, 16-200 Dąbrowa Białostocka, Część 2 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Suchowoli przy ul. Augustowskiej 2, 16-200 Suchowola, Część 3 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce oraz warsztatów szkolnych na os. Zielonym w Sokółce, Część 4 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Sokółce przy ul. A. Mickiewicza 11, hali sportowej oraz Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Polnej w Sokółce.
Vorherige Bekanntmachung: 271648-2026
Interne Kennung: IZP-II.272.06.2026.DM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej przy ul. 1000-lecia P/P. 24, 16-200 Dąbrowa Białostocka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji polegającej na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody wraz z wykonaniem odwiertów oraz dostawą i montażem gruntowych pomp ciepła w celu ogrzewania oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej budynku Zespołu Szkół, budynku internatu oraz w hali sportowej w Dąbrowie Białostockiej, przy ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego 24 w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w dwóch fazach: - Faza projektowa: • projekt robót geologicznych ma wykonanie otworów wiertniczych • projektów technicznych instalacji podłogowego ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła – realizowanych w ramach innego zamówienia • projekt techniczny instalacji ciepłej wody użytkowej • projekt techniczny instalacji elektrycznych w zakresie niezbędnym do zasilania projektowanych urządzeń grzewczych, • a w razie potrzeby projektów technicznych innych instalacji; - Faza wykonawcza – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację projektową. 2. Szczegółowy opis został zawarty w programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiący Załącznik nr 4.1 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71331000 Dienstleistungen im Bereich Spülschlammtechnik, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 42511110 Wärmepumpen, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen, 44600000 Tanks, Sammelbehälter und Container; Heizkörper und Heizkessel für Zentralheizungen, 44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45442100 Anstricharbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Suchowoli przy ul. Augustowskiej 2, 16-200 Suchowola.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji polegającej na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody wraz z wykonaniem odwiertów oraz dostawą i montażem gruntowych pomp ciepła w celu ogrzewania oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej budynku Zespołu Szkół oraz w hali sportowej w Suchowoli, przy ul. Augustowskiej 2 w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w dwóch fazach: - Faza projektowa: • projekt robót geologicznych ma wykonanie otworów wiertniczych • projektów technicznych instalacji podłogowego ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła – realizowanych w ramach innego zamówienia • projekt techniczny instalacji ciepłej wody użytkowej • projekt techniczny instalacji elektrycznych w zakresie niezbędnym do zasilania projektowanych urządzeń grzewczych, • a w razie potrzeby projektów technicznych innych instalacji; - Faza wykonawcza – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację projektową; 2. Szczegółowy opis został zawarty w programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiący Załącznik nr 4.2 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce oraz warsztatów szkolnych na os. Zielonym w Sokółce.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji polegającej na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody wraz z wykonaniem odwiertów oraz dostawą i montażem gruntowych pomp ciepła w celu ogrzewania oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce oraz w budynku Warsztatów Szkolnych na Osiedlu Zielonym w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w dwóch fazach: - Faza projektowa: • projekt robót geologicznych ma wykonanie otworów wiertniczych • projektów technicznych instalacji podłogowego ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła – realizowanych w ramach innego zamówienia • projekt techniczny instalacji ciepłej wody użytkowej • projekt techniczny instalacji elektrycznych w zakresie niezbędnym do zasilania projektowanych urządzeń grzewczych, • a w razie potrzeby projektów technicznych innych instalacji; - Faza wykonawcza – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację projektową; 2. Szczegółowy opis został zawarty w programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiący Załącznik nr 4.3 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Sokółce przy ul. A. Mickiewicza 11, hali sportowej oraz Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Polnej w Sokółce.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji polegającej na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody wraz z wykonaniem przyłączenia do istniejącej pompy ciepła budynku Zespołu Szkół w Sokółce, przy ul. Mickiewicza 11, hali sportowej przy ul. Mickiewicza oraz budynku Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Polnej 1 w Sokółce i przyłączenie ich do istniejącej pompy ciepła wraz z wykonaniem robót budowlanych termomodernizacyjnych w tych budynkach w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w dwóch fazach: - Faza projektowa: • projektów technicznych instalacji podłogowego ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła – realizowanych w ramach innego zamówienia • projekt techniczny instalacji ciepłej wody użytkowej • projekt techniczny instalacji elektrycznych w zakresie niezbędnym do zasilania projektowanych urządzeń grzewczych, • a w razie potrzeby projektów technicznych innych instalacji; • projekt robót termomodernizacyjnych (wraz z ekspertyzą techniczną konstrukcji dachu hali określającymi możliwość i warunki wykonania robót termomodernizacyjnych) - Faza wykonawcza – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację projektową; 2. Szczegółowy opis został zawarty w programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiący Załącznik nr 4.4 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5 do SWZ.