483159-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028 (instalacje OZE)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028 (instalacje OZE)
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na dwie części: CZĘŚĆ I - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii, świadczenie usługi dystrybucji, bilansowanie handlowe oraz rozliczenia prosumenckie w systemie net-billing. CZĘŚĆ II - dostawa kompleksowa energii elektrycznej z rozliczaniem prosumenckim net-metering Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego działającego na podstawie porozumień zawartych zgodnie z art. 38 ustawy Pzp, w imieniu i na rzecz podmiotów uczestniczących odpowiednio w poszczególnych częściach zamówienia. Szczegółowy wykaz podmiotów objętych częścią I i częścią II określają odpowiednio załączniki nr 4a, 4b do SWZ.
Interne KennungZG.BO.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii, świadczenie usługi dystrybucji, bilansowanie handlowe oraz rozliczenia prosumenckie w systemie net-billing.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części I jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej z OZE, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej, świadczenie albo zapewnienie świadczenia usług dystrybucji, bilansowanie handlowe oraz prowadzenie rozliczeń prosumenckich w systemie net-billing dla PPE i instalacji wskazanych w załączniku nr 4a do SWZ. Dostawa energii elektrycznej będzie realizowana w sposób ciągły, w okresie obowiązywania umowy, z zachowaniem parametrów jakościowych określonych w przepisach prawa, IRiESD właściwego OSD oraz obowiązujących normach.
Interne KennungLOT-0001
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II - dostawa kompleksowa energii elektrycznej z rozliczaniem prosumenckim net-metering
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części II jest dostawa kompleksowa energii elektrycznej z rozliczaniem prosumenckim net-metering, obejmująca sprzedaż energii, dystrybucję, rozliczenia z OSD oraz rozliczenie energii wprowadzonej do sieci na potrzeby podmiotów wskazanych w załączniku nr 4b do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż energii elektrycznej, świadczenie usługi dystrybucji, zapewnienie rozliczeń właściwych dla umowy kompleksowej oraz odbiór i rozliczanie energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD na zasadach net-metering, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz warunkami właściwego OSD. Wykonawca musi posiadać zdolność prawną, techniczną i organizacyjną do realizacji umów kompleksowych oraz prowadzenia rozliczeń prosumenckich w systemie net-metering dla PPE objętych częścią II, w tym do współpracy z właściwym OSD w zakresie danych pomiarowo-rozliczeniowych i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci.
Interne KennungLOT-0002