See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wydłużenie gwarancji producenta urządzenia – system chirurgii robotycznej na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wydłużenie gwarancji producenta urządzenia – system chirurgii robotycznej przez okres 36 miesięcy od dnia zakończenia gwarancji wynikającej z umowy SU/K/NLZ-2/1080/25/W przy zachowaniu ciągłości opieki serwisowej, zgodnie z postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 5 do zaproszenia do negocjacji. Zamówienie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) uPzp – dostawy i usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów zamówienia. Firma SYNEKTIK SA posiada autoryzację producenta oraz wyłączne uprawnienia do oferowania przedłużenia gwarancji dla systemu chirurgii robotycznej użytkowanego przez Zamawiającego. Jest to jedyny podmiot uprawniony do zapewnienia ciągłości ochrony gwarancyjnej zgodnie z wymaganiami producenta oraz utrzymania pełnej funkcjonalności, niezawodności i bezpieczeństwa eksploatacji urządzenia. Przedłużenie gwarancji przez inny podmiot nie jest możliwe, ponieważ wyłącznie producent lub podmiot przez niego wskazany może zapewnić zachowanie warunków gwarancyjnych, dostęp do dedykowanych narzędzi diagnostycznych, aktualizacji oprogramowania oraz oryginalnych części zamiennych. Z tego względu usługa przedłużenia gwarancji może zostać skutecznie zrealizowana wyłącznie przez firmę SYNEKTIK SA.
Vorherige Bekanntmachung: 417166-2026
Interne Kennung: NLZ.2026.271.49
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wydłużenie gwarancji producenta urządzenia – system chirurgii robotycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wydłużenie gwarancji producenta urządzenia – system chirurgii robotycznej przez okres 36 miesięcy od dnia zakończenia gwarancji wynikającej z umowy SU/K/NLZ-2/1080/25/W przy zachowaniu ciągłości opieki serwisowej, zgodnie z postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 5 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: Część nr 1