483194-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – Dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – III Procedura”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – III Procedura”.
BeschreibungDostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – III Procedura”.
Vorherige Bekanntmachung442826-2025
Interne KennungZZ-IA-ZP.26.24.2025.MPR
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – wprowadzonych do obrotu oraz spełniających wszystkie normy i wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kalkulacji cenowej stanowiącej załącznik nr 4 do zaproszenia do negocjacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji