483267-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Przetarg nieograniczony na dostawę materiałów medycznych do krioablacji ujść żył płucnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na dostawę materiałów medycznych do krioablacji ujść żył płucnych
BeschreibungSukcesywna dostawa materiałów medycznych do krioablacji ujść żył płucnych
Vorherige Bekanntmachung311642-2026
Interne KennungDZP.2344.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensInformacje o przedmiotowych środkach dowodowych 1. Zamawiający wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych w postaci: 1) Karty danych technicznych i szczegółowe katalogi oferowanego asortymentu w języku polskim, potwierdzające spełnianie warunków określonych przez Zamawiającego. Dokumenty winne w sposób jednoznaczny potwierdzić spełnianie wymagań postawionych przez Zamawiającego. Jeżeli w oryginalnych materiałach informacyjnych brak jest szczegółowych wymaganych parametrów, opisu danej funkcji lub wartości parametru, dopuszcza się załączenie do oferty innych dokumentów, w tym oświadczenia producenta lub wykonawcy na podstawie których Zamawiający będzie w stanie zweryfikować zgodność zaoferowanego asortymentu z postanowionymi wymaganiami; 2) Oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i posiadanych dokumentach – załącznik nr 9 do SWZ. Wykaz oświadczeń i dokumentów Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty zgodnie z wzorem Formularza ofertowego (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 1 do SWZ). 2. Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) Jednolity europejski dokument zamówienia (JEDZ) – załącznik nr 3 do SWZ 2) Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia – załącznik nr 4 do SWZ 3) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu wykonawcy 4) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeżeli dotyczy – załącznik nr 6 do SWZ 5) Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – dotyczy wyłącznie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ 6) Przedmiotowe środki dowodowe – zgodnie z Rozdziałem V SWZ. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, 2) Oświadczenie Wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej – załącznik nr 7 do SWZ 3) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym – załącznik nr 8 do SWZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungDreny do pompy chłodzącej - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungElektrody rozpraszające - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungKoszulki transseptalne, igły do punkcji transseptalnej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami