48328-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten – GA140.64699 Regulier Onderhoud Gras en water
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GA140.64699 Regulier Onderhoud Gras en water
Beschreibung: Regulier Onderhoud Gras en Water, maaien van grasvegetaties, onderhoud watergangen en beplanting - afzetten beplanting 45.248 m2 - knotten van bomen 1.156 st; - het afzetten van struweel 20.699 m2; - maaien van grasvegetaties 268.222 are; - uitmaaien watergangen, inclusief het verwerken en/of afvoeren 607.357 m; - greppelen 55.543 m; - frezen, zeven stranden 2.802 are; - schoonmaken duiker 7.305 m; - schoonmaken duikeruiteinden 5.196 st - onkruidvrij maken verhardingen 9.547 are.
Interne Kennung: GA140.64699
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: GA140.64699 Regulier Onderhoud Gras en Water
Beschreibung: Regulier Onderhoud Gras en Water, maaien van grasvegetaties, onderhoud watergangen en beplanting - afzetten beplanting 45.248 m2 - knotten van bomen 1.156 st; - het afzetten van struweel 20.699 m2; - maaien van grasvegetaties 268.222 are; - uitmaaien watergangen, inclusief het afvoeren 607.357 m; - greppelen 55.543 m; - frezen, zeven stranden 2.802 are; - schoonmaken duiker 7.305 m; - schoonmaken duikeruiteinden 5.196 st - onkruidvrij maken verhardingen 9.547 are.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging