2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst elementenverhardingen en hemelwaterriool
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het sluiten van één raamovereenkomst met een opdrachtnemer die de (her)bestratingswerkzaamheden en aanleg van hemelwaterriool, conform het wegen beheerplan van de gemeente Waterland. Deze opdracht betreft alleen de elementenverhardingen en de aanleg van hemelwaterriool. Zie informatie in de inschrijvingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432112 Verlegen von Bodenplatten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: elementenverhardingen en hemelwaterriool
Beschreibung: her)bestratingswerkzaamheden en aanleg van hemelwaterriool, conform het wegen beheerplan van de gemeente Waterland en de inschrijfleidraad + bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst 2 (twee) maal met 1 (één) jaar te verlengen.