See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narzędzia pomiarowe dla leśnictwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w formie dostaw częściowych narzędzi pomiarowych dla leśnictwa. Zamówienia realizowane będą w postaci zamówień częściowych dostarczanych do magazynu ZPUH LP lub do jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie całego kraju wskazanych w zamówieniu. Narzędzia wchodzące w skład przedmiotu zamówienia: 1. Przymiar wstęgowy (taśma samozwijająca) z legalizacją 15, 20 i 25 m - w ilościach: 1.1. 15 m - 320 szt. 1.2. 20 m - 850 szt. 1.3. 25 m – 1300 szt. 2. Przymiar wstęgowy (taśma samozwijająca) bez legalizacji 15, 20, 25 m – w ilościach: 2.1. 15 m – 60 szt. 2.2. 20 m – 300 szt. 2.3. 25 m – 400 szt. 3. Wkłady zapasowe do przymiarów wstęgowych z hakiem 15, 20, 25 m - w ilościach: 3.1. 15 m - 350 szt. 3.2. 20 m – 900 szt. 3.3. 25 m – 850 szt. 4. Przymiar wstęgowy w obudowie z tworzywa sztucznego 15 i 20 m. - w ilościach: 4.1. 15 m – 100 szt. 4.2. 20 m – 350 szt. 5. Części zamienne do taśm (z poz. 1, 2, 3) – w ilościach: 5.1. Oś główna z kółkiem zębatym 20 szt. 5.2. Koło zębate 25 szt. 5.3. Sprężyna powrotna z obudową 20 szt. 5.4. Pokrywa blaszana z łożyskiem 20 szt. 5.5. Bęben taśmy z kółkiem zębatym 20 szt. 5.6. Obudowa przekładni z łożyskiem 20 szt. 5.7. Pierścień zamykający 10 szt. 5.8. Samowyzwalający zaczep taśmy 10 szt. 6. Miara składana 2 m, 1 m 6.1. długość 2 m – 60 szt. 6.2. długość 1 m – 70 szt. 7. Miara zwijana 7.1. 3 m - 700szt. 7.2. 5 m - 1900szt. 7.3. 8 m - 700szt. 8. Średnicomierze z podziałką wgłębnie grawerowaną o długościach 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 120, 150 cm ± 10 %. do pomiarów średnic drewna okrągłego w ilościach: 8.1. 30 cm –10szt. 8.2. 40 cm – 40szt. 8.3. 50 cm – 120 szt. 8.4. 60 cm – 250 szt. 8.5. 70 cm – 40 szt. 8.6. 80 cm – 70 szt. 8.7. 100 cm – 25 szt. 8.8. 120 cm – 10 szt. 8.9. 150 cm – 5 szt. 9. Średnicomierze milimetrowe z wgłębnym nadrukiem 40, 50, 60, 80, 100, 120 cm ±10 %. do pomiarów średnic drewna okrągłego- w ilościach: 9.1. 40 cm – 40 szt. 9.2. 50 cm – 150 szt. 9.3. 60 cm – 350 szt. 9.4. 80 cm – 160 szt. 9.5. 100 cm – 35 szt. 9.6. 120 cm – 10 szt. 10. Koromierz – w ilości: 5 szt. 11. Świdry przyrostowe 11.1. długość 200 mm - 5 szt. 11.2. długość 300 mm - 5 szt. 11.3. długość 400 mm - 5 szt. 12. Miara teleskopowa – 45 szt. 13. Miara teleskopowa z poprzeczką 5 m – 75 szt. 14. Pokrowiec do miary teleskopowej, nylonowy – 5szt. 15. Średnicomierz kłodowy – 60 szt. 16. Wysokościomierz mechaniczny – 35 szt. 17. Wysokościomierz elektroniczny – w ilości: 15 szt. 18. Dalmierz nitkowy – w ilości: 40 szt. 19. Nici zapasowe do dalmierza nitkowego – w ilości: 1500 szt. 20. Dalmierz laserowy – w ilości: 5 szt. 21. Dalmierz laserowy z wysokościomierzem – w ilości: 30 szt. 22. Lubryka grafitowa – w ilości: 50 szt. 23. Taśma ostrzegawcza – foliowa 500m – w ilości: 100 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 366351-2026
Interne Kennung: HP.270.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa Opcji. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości umowy. Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy.