2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu jest dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostarczenie pojazdu do siedziby Zamawiającego (ul. Olszyna 10, 43-430 Skoczów), 2) dostarczenie dokumentów niezbędnych do rejestracji kompletnego pojazdu, 3) przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi pojazdu i zabudowy specjalistycznej, 4) dostarczenie pełnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, 5) zapewnienie gwarancji oraz serwisu, 3. Podstawowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Pojazd fabrycznie nowy, nieużywany (z zastrzeżeniem ust. 4), technicznie sprawny, wolny od wad technicznych, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r. 2) Pojazd wolny od wad prawnych i praw osób trzecich, nie stanowiący przedmiotu zabezpieczenia oraz nie będący przedmiotem w stosunku do którego toczy się jakiekolwiek postępowanie, 3) Pojazd posiadający homologację i spełniający wszystkie wymagania techniczne i prawne obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej. 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie pojazdu powystawowego lub pokazowego, pod warunkiem że pojazd spełnia wszystkie wymagania określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia, jest kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz objęty pełną gwarancją producenta na zasadach nie gorszych niż dla pojazdów fabrycznie nowych. Oferowany pojazd nie może być wcześniej zarejestrowany na rzecz użytkownika końcowego, z wyjątkiem rejestracji dokonanej wyłącznie na potrzeby prezentacji, ekspozycji lub jazd pokazowych. Pojazd powinien być zarejestrowany na oferenta, a jego całkowity przebieg na dzień dostawy nie może przekraczać 4 000 km, a ilość przepracowanych przez zabudowę motogodzin nie może być większa niż 50 mth. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został umieszczony w załączniku nr 4 do SWZ. 6. Kod CPV: 34144500-3 — Pojazdy do transportu odpadów i ścieków 7. Obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają projektowane postanowienia umowne, stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. (...) Pozostałe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego postępowania. 8. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający wymaga złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: a. Parametry techniczne pojazdu (Załącznik nr 1 do formularza ofertowego), b. Karty katalogowe zawierające zdjęcie, opis i rysunek oraz nazwę producenta, model pomp, potwierdzające że zastosowane elementy są zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, c. Oświadczenie producenta zabudowy o montażu w dostarczonym pojeździe, podzespołów, których karty katalogowe zostały dołączone do oferty, d. Inne przedmiotowe środki dowodowe określające równoważność (jeżeli dotyczy). 9. Przedłożone przedmiotowe środki dowodowe muszą jednoznacznie potwierdzać spełnianie przez oferowany samochód minimalnych wymagań technicznych oraz pozostałych cech charakterystycznych przedmiotu zamówienia, zawartych powyżej w Rozdz. III ust. 1 SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ). Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. 10. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z zapisami art. 107 ustawy. 11. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych (art. 107 ust. 4 ustawy). 12. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą. Obowiązek złożenia przedmiotowych środków dowodowych dotyczy każdego Wykonawcy składającego ofertę a nie tylko tego, którego oferta zostanie wskazana jako najwyżej oceniona. 13. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej.
Interne Kennung: T1.252.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu jest dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostarczenie pojazdu do siedziby Zamawiającego (ul. Olszyna 10, 43-430 Skoczów), 2) dostarczenie dokumentów niezbędnych do rejestracji kompletnego pojazdu, 3) przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi pojazdu i zabudowy specjalistycznej, 4) dostarczenie pełnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, 5) zapewnienie gwarancji oraz serwisu, 3. Podstawowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Pojazd fabrycznie nowy, nieużywany (z zastrzeżeniem ust. 4), technicznie sprawny, wolny od wad technicznych, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r. 2) Pojazd wolny od wad prawnych i praw osób trzecich, nie stanowiący przedmiotu zabezpieczenia oraz nie będący przedmiotem w stosunku do którego toczy się jakiekolwiek postępowanie, 3) Pojazd posiadający homologację i spełniający wszystkie wymagania techniczne i prawne obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej. 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie pojazdu powystawowego lub pokazowego, pod warunkiem że pojazd spełnia wszystkie wymagania określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia, jest kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz objęty pełną gwarancją producenta na zasadach nie gorszych niż dla pojazdów fabrycznie nowych. Oferowany pojazd nie może być wcześniej zarejestrowany na rzecz użytkownika końcowego, z wyjątkiem rejestracji dokonanej wyłącznie na potrzeby prezentacji, ekspozycji lub jazd pokazowych. Pojazd powinien być zarejestrowany na oferenta, a jego całkowity przebieg na dzień dostawy nie może przekraczać 4 000 km, a ilość przepracowanych przez zabudowę motogodzin nie może być większa niż 50 mth. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został umieszczony w załączniku nr 4 do SWZ. 6. Kod CPV: 34144500-3 — Pojazdy do transportu odpadów i ścieków