See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH W LATACH 2023 - 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa motoryzacyjnych części zamiennych, opon, akcesoriów do obsługi i naprawy pojazdów służbowych SKW wg. podanych w Opisie przedmiotu zamówienia marek pojazdów należących do floty Zamawiającego, dostarczane na wielokrotne zamówienia telefoniczne, faksem lub e-mailem w latach 2023-2026.
Interne Kennung: ZP-46-SKW-2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa motoryzacyjnych części zamiennych, opon, akcesoriów do obsługi i naprawy pojazdów służbowych SKW wg. podanych w Opisie przedmiotu zamówienia marek pojazdów należących do floty Zamawiającego, dostarczane na wielokrotne zamówienia telefoniczne, faksem lub e-mailem w latach 2023-2026. Pojazdy w przedziale wiekowym do 5 lat, części i akcesoria w jakości nie mniejszej niż – OE i/lub OEM. Pojazdy w przedziale wiekowym 6-10 lat, części i akcesoria w jakości nie mniejszej niż – OEM i/lub OEQ. Pojazdy w przedziale wiekowym powyżej10 lat, części i akcesoria w jakości OEQ. Podział części na kategorie zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 461/2010 z dnia 27.05.2010 r. OE – oryginalne części zamienne sprzedawane z logo producenta samochodu; OEM – oryginalne części, pochodzące od wytwórni, która dostarcza części na tak zwany pierwszy montaż; OEQ – zamienniki porównywalnej jakości do części oryginalnych, które przeszły badania w odpowiednich instytutach. Spełniają one również kryteria producenta.