2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů na území MO Plzeň 1 (2025-2027). Veřejná zakázka rozdělená na čtyři (4) části = čtyři (4) úseky.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou činnosti spočívající v zajištění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů na území MO Plzeň 1. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části: část č. 1 = úsek č. 1 – Košutka část č. 2 = úsek č. 2 – Bolevec, Bílá Hora část č. 3 = úsek č. 3 – Lochotín, Zavadilka část č. 4 = úsek č. 4 – Vinice, Roudná
Interne Kennung: Provádění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů na území MO Plzeň 1 (2025-2027)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 90620000 Schneeräumung, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2025-2027) část č. 1 = úsek č. 1 – Košutka
Beschreibung: Předmětem plnění jsou činnosti spočívající v zajištění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 na části č. 1 = úseku č. 1 – Košutka
Interne Kennung: SZ UMO1/20377/25/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 písm. b) zákona vyhrazuje změnu závazku na poskytnutí dalších služeb v oblasti předmětu veřejné zakázky „Provádění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů na území MO Plzeň 1 (2025-2027)“. Vyhrazenou změnu závazku je zadavatel oprávněn využít pouze ve vztahu k dodavateli, kterému bude přidělena výše uvedená veřejná zakázka, nebo její část. Zadat veřejnou zakázku na základě využití vyhrazené změny závazku může zadavatel pouze v jednacím řízení bez uveřejnění dle § 66 zákona. Po skončení jednacího řízení bez uveřejnění bude s dodavatelem uzavřen dodatek ke smlouvě, v němž bude vymezen nový rozsah předmětné služby a vyčíslena cena za tuto službu využité v rámci vyhrazené změny závazku (opce). Cena plnění odpovídající vyhrazené změně závazku (v Kč bez DPH) nesmí převyšovat o více než 30% (tj. o 3.300.000,- Kč bez DPH) předpokládanou hodnotu plnění veřejné zakázky, která je upravena v čl. 4 Zadávací dokumentace a která odpovídá vyhrazené změně závazku. Vyhrazená změna závazku současně nesmí přesáhnout 30% vysoutěžené nejnižší celkové nabídkové ceny.
Los: LOT-0004
Titel: Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2025-2027) část č. 4 = úsek č. 4 – Vinice, Roudná
Beschreibung: Předmětem plnění jsou činnosti spočívající v zajištění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 na části č. 4 = úseku č. 4 – Vinice, Roudná
Interne Kennung: SZ UMO1/20377/25/4
Los: LOT-0003
Titel: Provádění zimní údržby místních komunikací, běžných úklidů na území MO Plzeň 1 (2025-2027) část č. 3 = úsek č. 3 – Lochotín, Zavadilka
Beschreibung: Předmětem plnění jsou činnosti spočívající v zajištění zimní údržby místních komunikací, v případě části 3 zakázky (na úseku č. 3) pak i provádění běžných úklidů na území MO Plzeň 1 na části č. 3 = úseku č. 3 – Lochotín, Zavadilka.
Interne Kennung: SZ UMO1/20377/25/3
Los: LOT-0002
Titel: Provádění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 (2025-2027) část č. 2 = úsek č. 2 – Bolevec, Bílá Hora
Beschreibung: Předmětem plnění jsou činnosti spočívající v zajištění zimní údržby místních komunikací na území MO Plzeň 1 na části č. 2 = úseku č. 2 – Bolevec, Bílá Hora
Interne Kennung: SZ UMO1/20377/25/2