2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka univerzálních monitorů – III.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky Zařízení, tedy univerzálních monitorů pro distribuční trafostanice vedení VN včetně uzavření servisní smlouvy na zajištění servisní podpory v délce 10 let. Součástí předmětu plnění této zakázky je rovněž doprava a složení Zařízení v požadovaném místě plnění veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody vč. servisní smlouvy, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Sektorová veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem „Dodávka univerzálních monitorů - II.", ev. č. ve věstníku veřejných zakázek: Z2021-033489. K podání nabídky byly tedy vyzváni pouze dodavatelé zařazení v daném systému kvalifikace.
Vorherige Bekanntmachung: 471965-2021
Interne Kennung: 7736
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32541000 Schalttafeleinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001