483390-2025 - Wettbewerb
Polen – Dateneingabe – Aktualizacja bazy danych Ewidencji Gruntów i Budynków (EGiB) w związku z realizacją projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Tarnowskiego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAktualizacja bazy danych Ewidencji Gruntów i Budynków (EGiB) w związku z realizacją projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Tarnowskiego”
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi aktualizacji bazy danych EGiB wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu Tarnowskiego z podziałem na cztery części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: a) Cz.1: Jednostki ewidencyjne: Lisia Góra, Radłów ob. wiejski, Wierzchosławice, Żabno – ob. wiejski (Bobrowniki Wielkie, Czyżów, Ilkowice, Nieciecza, Podlesie Dębowe) b) Cz.2: Jednostki ewidencyjne: Ryglice ob. wiejski, M. Tuchów, Tuchów ob. wiejski c) Cz.3: Jednostki ewidencyjne: Ciężkowice ob. wiejski, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny d) Cz.4: Jednostki ewidencyjne: Gromnik, Wojnicz ob. wiejski, Zakliczyn ob. wiejski 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Warunkach Technicznych (Zał. nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. nr 4 do SWZ) 3) Zamówienie realizowane jest w związku z realizacją projektu: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Tarnowskiego” w ramach Priorytetu 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji, typ projektu A Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w zakresie utworzenia zgodnych z obowiązującym modelem pojęciowym zbiorów danych przestrzennych w bazie EGiB w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Interne KennungZP.272.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelLisia Góra, Radłów , Wierzchosławice, Żabno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi aktualizacji bazy danych EGiB wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu Tarnowskiego z podziałem na cztery części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: Cz.1: Jednostki ewidencyjne: Lisia Góra, Radłów ob. wiejski, Wierzchosławice, Żabno – ob. wiejski (Bobrowniki Wielkie, Czyżów, Ilkowice, Nieciecza, Podlesie Dębowe) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Warunkach Technicznych (Zał. nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. nr 4 do SWZ)
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelRyglice, Tuchów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi aktualizacji bazy danych EGiB wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu Tarnowskiego z podziałem na cztery części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: Cz.2: Jednostki ewidencyjne: Ryglice ob. wiejski, M. Tuchów, Tuchów ob. wiejski Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Warunkach Technicznych (Zał. nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. nr 4 do SWZ).
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCiężkowice, Rzepiennik Strzyżewski , Szerzyny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi aktualizacji bazy danych EGiB wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu Tarnowskiego z podziałem na cztery części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: Cz.3: Jednostki ewidencyjne: Ciężkowice ob. wiejski, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Warunkach Technicznych (Zał. nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. nr 4 do SWZ)
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelGromnik, Wojnicz, Zakliczyn
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi aktualizacji bazy danych EGiB wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu Tarnowskiego z podziałem na cztery części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: Cz.4: Jednostki ewidencyjne: Gromnik, Wojnicz ob. wiejski, Zakliczyn ob. wiejski Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Warunkach Technicznych (Zał. nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. nr 4 do SWZ)
Interne KennungCzęść 4