483400-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zajištění ICT odborných rolí pro rozvojové projekty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění ICT odborných rolí pro rozvojové projekty
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění odborných kapacit, zejména z oblasti ICT technologií, a to jednak pro interní potřeby zadavatele a dále za účelem plnění závazků zadavatele vůči zákazníkovi na základě jeho potřeb a zadání. Zákazníkem se rozumí subjekt v postavení objednatele vůči zadavateli, jemuž zadavatel dodává zboží a poskytuje služby, a to zejména v oblasti ICT technologií. Zákazníkem zadavatele jsou přitom především orgány státní správy, v současnosti zejména Ministerstvo vnitra České republiky.
Vorherige Bekanntmachung487428-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung001