2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fleetmanagementsysteem - wagenparkbeheer
Beschreibung: Brabant Water beheert een wagenpark van bijna 600 voertuigen en aanverwante mobiele bedrijfsmiddelen en wil middels deze marktconsultatie onderzoek doen naar de mogelijkheden voor een toekomstbestendige softwareoplossing die processen kan automatiseren, data kan centraliseren en stuurinformatie kan leveren voor operationele, tactische en strategische besluitvorming.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket