See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz.1”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz.1”, w podziale na 7 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Nowa Rudzinka na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 2: „Utrzymanie wałów p. powodziowych rzeki Wisłok na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 3: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Pielnica, potoku Siedliczka Północna, potoku Graniczny i rowu Zawisłocze na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 4: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Zmienniczka, potoku Kurowy, potoku Głęboki i rowu Garłowiec, potoku Siedliczka Południowa oraz Smoleń Wielki na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 5: „Utrzymanie zbiornika Blizne w m. Blizne gm. Jasienica Rosielna”, Część 6: „Konserwacja wału przeciwpowodziowego rz. Wisłok w km 57+450 - 61+433 w m. Jasionka gm. Trzebownisko - etap 1 i etap 2”, Część 7: „Wykonanie stałego nadzoru i obsługi eksploatacji urządzeń i obiektów wodnych na terenie Nadzoru Wodnego Łańcut”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną część lub kilka wybranych części (nie więcej niż 2 części).
Vorherige Bekanntmachung: 185552-2026
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy części 1 - 7. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Nowa Rudzinka na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; czyszczenie przez szczotkowanie ręczne; malowanie pędzlem; smarowanie zawiasów klap zwrotnych na śluzach wałowych; usuniecie zatorów przy śluzach wałowych; rozplantowanie ręczne ziemi wydobytej z wykopów.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Utrzymanie wałów p. powodziowych rzeki Wisłok na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu; czyszczenie przez szczotkowanie ręczne; malowanie pędzlem.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Pielnica, potoku Siedliczka Północna, potoku Graniczny i rowu Zawisłocze na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne usuwanie namułu z cieków; rozplantowanie ręczne ziemi wydobytej z wykopów; czyszczenie przez szczotkowanie ręczne; malowanie pędzlem; usunięcie zatorów przy śluzach wałowych.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: „Utrzymanie wałów p. powodziowych potoku Zmienniczka, potoku Kurowy, potoku Głęboki i rowu Garłowiec, potoku Siedliczka Południowa oraz Smoleń Wielki na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów wykaszarką ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu; czyszczenie przez szczotkowanie ręczne; malowanie pędzlem; smarowanie zawiasów klap zwrotnych na śluzach wałowych; usunięcie zatorów przy śluzach wałowych; rozplantowanie ręczne ziemi wydobytej z wykopów.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: „Utrzymanie zbiornika Blizne w m. Blizne gm. Jasienica Rosielna”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: ręczne usuwanie kretowisk; wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne usuwanie namułu z rowów opaskowych; płukanie filtrów na ujęciach wody.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: „Konserwacja wału przeciwpowodziowego rz. Wisłok w km 57+450 - 61+433 w m. Jasionka gm. Trzebownisko - etap 1 i etap 2”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp wraz z wygrabieniem; obsiew korony wału mieszanką traw; ręczne ścinanie i karczowanie; ręczne formowanie nasypów.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: „Wykonanie stałego nadzoru i obsługi eksploatacji urządzeń i obiektów wodnych na terenie Nadzoru Wodnego Łańcut”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie; ręczne zasypywanie wnęk za ściankami budowli wodno- inżynieryjnych; demontaż starych barierek i montaż nowych barierek.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.10.2026 Część 7