2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka léčivých přípravků s účinnou látkou Hemihydrát Upadacitinibu
Beschreibung: Zadavatel požaduje průběžné dodávky léčivého přípravků s účinnou látkou Hemihydrát Upadacitinibu dle aktuální potřeby zadavatele a jeho jednotlivých objednávek pro Moravskoslezskou nemocnici Frýdek-Místek, p.o.
Vorherige Bekanntmachung: 287970-2026
Interne Kennung: P/002/SKL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P/002/SKL/2026