See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony fizycznej i elektronicznej oraz sprzątanie obiektów na potrzeby Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Koszalinie „Radio Koszalin” S.A. w likwidacji
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej i elektronicznej oraz sprzątanie obiektów na potrzeby Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Koszalinie „Radio Koszalin” S.A. w likwidacji
Interne Kennung: RK-ZP-01-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony fizycznej i elektronicznej oraz sprzątanie obiektów na potrzeby Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Koszalinie „Radio Koszalin” S.A. w likwidacji