2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie inhuur apothekersassistenten t.b.v. Radboudumc
Beschreibung: Dit betreft een marktconsultatie van het Radboudumc met betrekking tot de inhuur van apothekersassistenten. De doelstelling van deze marktconsultatie is om, (geheel vrijblijvend) met volledige openbaarheid en zonder verplichtingen, de markt te consulteren over de meest passende inrichting van de opdracht. Opdrachtgever hecht grote waarde aan de mening van marktpartijen en wil hen actief betrekken, voordat de voorgenomen aanbesteding van start gaat. Opdrachtgever nodigt marktpartijen uit om deel te nemen aan deze marktconsultatie om vervolgens input te leveren op de gestelde vragen. Opdrachtgever heeft dit marktconsultatiedocument openbaar gepubliceerd met als doel zoveel mogelijk marktpartijen te bereiken, te interesseren en te stimuleren tot meedenken. Hierbij dient benadrukt te worden dat alle binnengekomen inschrijvingen in vertrouwen worden behandeld en de informatie niet openbaar wordt gedeeld. De ontvangen informatie zal door het Radboudumc, indien relevant, worden gebruikt voor de verdere vormgeving van de stukken voor een offertetraject.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich