483454-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Unterbringung – Zabezpečenie ubytovania pre študentov Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie ubytovania pre študentov Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach
Beschreibung: Predmetom zákazky je: “ Zabezpečenie ubytovania pre študentov Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach. Pre uvedený predmet zákazky platí nasledovné: Počet lôžok: 50 Štandard ubytovania: ubytovacie zariadenie v zmysle vyhlášky č. 210/2016 Z.z. Typ izieb: 2-lôžkové izby, bunkový systém Počet osôb na kúpeľňu: max. 4 osoby na kúpeľňu Vzdialenosť od Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach Tajovského 15,Košice: do 20 km Vzdialenosť od MHD: do 500 m Recepcia: 24 hodinová recepčná služba Strážna služba: 24h strážna služba Internet: dostupnosť pripojenia na každej izbe Kuchyňa: sporák, mikrovlnná rúra, umývadlo, stoličky, stoly, vybavenie na každom poschodí Spoločenská miestnosť: k dispozícií so zariadením Výťah: áno.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341000 Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0001