483458-2025 - Ergebnis
Polen – Straßenplanierer – Zakup w formie leasingu operacyjnego, z opcją wykupu, nowego pojazdu typu równiarka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup w formie leasingu operacyjnego, z opcją wykupu, nowego pojazdu typu równiarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej równiarki drogowej wraz z wyposażeniem, wymaganymi dokumentami, gwarancją, serwisem gwarancyjnym, szkoleniem z obsługi w zakresie i na warunkach szczegółowo określonych w SWZ i załącznikach. Dostawa musi spełniać standardy jakościowe określone w SWZ, w tym w Istotnych postanowieniach umownych wraz załącznikami oraz obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa.
Vorherige Bekanntmachung280206-2025
Interne KennungGK.330.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43221000 Straßenplanierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001