See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pakiet nr 1:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych amb. dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowegow CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami adm. dla powiatu bełchatowskiego oraz prowadzenie Punktu Zgłoszeniowo Koordynacyjnego. Pakiet nr 2:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu Powiatu.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 1:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego oraz prowadzenie Punktu Zgłoszeniowo Koordynacyjnego. Pakiet nr 2:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego.
Interne Kennung: DSO.113.32.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego oraz prowadzenie Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 1:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego oraz prowadzenie Punktu Zgłoszeniowo- Koordynacyjnego. Szacunkowa minimalna liczba punktów objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.07.2025 do 31.12.2025 wynosi 36 000, szacunkowa maksymalna liczba punktów wynosi 40 800.
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest: Pakiet nr 2:Udzielanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla osób dorosłych w ramach programu pilotażowego w CZP z terenu obszaru objętego pilotażem tj. wyznaczonego granicami administracyjnymi dla powiatu bełchatowskiego. Szacunkowa minimalna liczba punktów objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.07.2025 do 31.12.2025 wynosi 12 000, szacunkowa maksymalna liczba punktów wynosi 15 000