483467-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczenie Utrzymania i Serwisu Gwarancyjnego Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych (zwanego dalej „Systemem”) oraz Oprogramowania Narzędziowego w Okresie Gwarancyjnym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest usługa świadczenie Utrzymania i Serwisu Gwarancyjnego Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych (zwanego dalej „Systemem”) oraz Oprogramowania Narzędziowego w Okresie Gwarancyjnym.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczenie Utrzymania i Serwisu Gwarancyjnego Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych (zwanego dalej „Systemem”) oraz Oprogramowania Narzędziowego w Okresie Gwarancyjnym, obejmujące: a) utrzymanie i serwis gwarancyjny, b) wsparcie techniczne, c) obsługę Zgłoszeń, d) bezpłatną aktualizację Systemu w przypadku opublikowania nowej wersji – min. jeden raz w roku (usługa może być wykonywana zdalnie przez Wykonawcę), w razie potrzeby natychmiastowa aktualizacja po wykryciu usterek bezpieczeństwa, e) dostęp do nowych funkcjonalności w ramach każdej nowej wersji Systemu, f) szkolenie online ze zmian w nowej wersji Systemu dla wszystkich operatorów, w liczbie 3 szkoleń (3 godziny zegarowe + przerwy) w czasie trwania umowy, nagranie szkolenia udostępnione Zamawiającemu, g) szkolenie w siedzibie Zamawiającego dla grupy max. 16 osób (sale zapewnia Zamawiający) w liczbie 15 dni szkoleniowych (6 godzin zegarowych + przerwy) w czasie trwania umowy, w tym: h) - szkolenie dla nowych operatorów i) - szkolenie tematyczne: ubytki, poprawna praca w opracowaniu, MARC21 j) wdrożenie Systemu w nowej szkole + szkolenie indywidualne w placówce, 3 placówki w czasie trwania umowy, k) zapewnienie zgodności Systemu z przepisami prawa powszechnego, w szczególności z przepisami wskazanymi w § 3 Załącznika nr 2, l) dostęp do serwisu z Dokumentacją użytkownika, aktualizowaną po każdej publikacji nowej wersji, m) dostęp do systemu e-learningowego dla wszystkich operatorów, n) aktualizacja Dokumentacji technicznej, o) odnowienie wsparcia serwisowego producenta oprogramowania Citrix XenDesktop oraz Progress na czas trwania umowy, p) serwis gwarancyjny oprogramowania narzędziowego Progress oraz Citrix XenDesktop. 2. Zamawający informuje, że Wrocławski System Bibliotek Szkolnych został dostarczony w ramach Umowy nr 24/2018/Z z dnia 30.07.2018 zawartej pomiędzy Gminą Wrocław reprezentowaną przez Dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego (nazwa Zamawiającego sprzed przekształcenia – obecna nazwa: Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu), a Sygnity Business Solutions Spółka Akcyjna. Z umowy tej wynika, że majątkowe prawa autorskie do Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych należą do Sygnity Business Solutions Spółka Akcyjna. 3. W związku z zapisem ust. 2 Wykonawca zobowiązany jest uzyskać i złożyć razem z ofertą oświadczenie Sygnity Business Solution Spółka Akcyjna, potwierdzające, że Wykonawca posiada majątkowe prawa autorskie, dysponuje kodami źródłowymi Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych oraz jest podmiotem uprawnionym do wykorzystywania i udzielania licencji dla Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych oraz dokonywania jego zmian/modyfikacji. Oświadczenie wskazane powyżej stanowi Załącznik nr 11. 4. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia przedstawione zostały w Załączniku nr 10 do swz - projekt umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do swz.
Interne Kennung17/PN/CPKZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa świadczenia Utrzymania i Serwisu Gwarancyjnego Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych oraz Oprogramowania Narzędziowego w Okresie Gwarancyjnym